PRZEJDŹ NA STRONĘ PORADNI

Codzienne życie małżeństw często nie bywa łatwe. Wielokrotnie zmagamy się z szarą codziennością oraz licznymi trudami które przynosi nowy dzień.

Niech ta garść artykułów stanie się dla Was pomocą w często odważnym stawianiu kolejnych małżeńskich kroków w Waszym życiu !

Jeśli będziesz mieć ochotę- napisz- a chętnie Ci odpowiem.

Skontaktuj się ze mną:
konrad.zalewski@silapojednania.pl

Regulamin Bloga

Ogólne

Blog, którego dotyczy Regulamin, działa pod domeną www.www.wsparcie.silapojednania.pl.
Korzystając w jakiejkolwiek formie z serwisu www.www.wsparcie.silapojednania.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności.

Każdego użytkownika obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się pod domeną www.www.wsparcie.silapojednania.pl.

Właściciel Bloga (i jednocześnie Administrator) oświadcza, iż jest jedynym autorem tekstów i artykułów zamieszczonych na Blogu. Stanowią one jego własność (z wyjątkiem wpisów użytkowników) i są chronione prawami autorskimi. Ewentualne wykorzystywanie z treści artykułów pochodzących z bloga w innym medium lub za pomocą innych środków przekazu wymaga pisemnej zgody ich autora.

Jako użytkownik masz prawo do czytania publikacji, dodawania swoich komentarzy, budowania sieci społecznej osób Tobie najbliższych i poznanych za pomocą serwisu www.www.wsparcie.silapojednania.pl oraz silapojednania.pl, jak również korzystania ze wszystkich dostępnych Tobie narzędzi, które udostępnia Twój profil.

Jeśli będziesz chciał/ła się ze mną skontaktować bezpośrednio, serdecznie zapraszam Cię do zakładki KONTAKT.

Administrator informuje, że od czasu do czasu na łamach serwisu www.www.wsparcie.silapojednania.pl mogą pojawiać się materiały odpłatne.

 

Moderacja wpisów oraz standardy wypowiedzi

Administrator informuje też, że wszystkie wpisy użytkowników są moderowane. Z przyczyn czasowych oraz nawału pracy Administrator zastrzega sobie prawo do zwłoki w ich publikacji.

Administrator zastrzega sobie również prawo do usuwania wpisów, które naruszają standardy wypowiedzi, a które określa Polityka Prywatności na Blogu oraz niniejszy Regulamin.

Pamiętajmy, że blog ma służyć w większości osobom, które potrzebują pomocy.

W szczególności proszony/ona jesteś o wzajemny szacunek, nieużywanie słów wulgarnych oraz powstrzymanie się od obrażania, wyśmiewania i pomawiania innych. Starajmy się też nie winić ani nie oceniać innych.

Wpisy zawierające rażąco dużą liczbę błędów, szczególnie ortograficznych oraz napisane łamaną polszczyzną będą również usuwane.

Użytkownicy uporczywie naruszający powyższe zasady mogą zostawać trwale usuwani z bazy.

 

Wyłączenie z odpowiedzialności

Administrator nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników, które mogą się zdecydowanie różnić od naszych poglądów. Masz jednak prawo do ich wyrażania i o ile Twoje wypowiedzi nie będą naruszały zasad standardów wypowiedzi (patrz wyżej), wpis zostanie, w myśl wolności słowa, opublikowany.

Masz prawo nie zgodzić się z powyższymi zapisami. Jeśli nie akceptujesz naszych zasad- po prostu nie korzystaj w żadnej formie z serwisu www.www.wsparcie.silapojednania.pl.